Biber Hapı

Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
biber hapi banner
biber hapi fiyat
Biber Hapı - Zayıflama hapı - Svetol Yeşil Kahve

Svetol Green Coffee Bean Extract 400 mg kullananlar

Özellikle yaz aylarında insanları çileden çıkartan fazla kilolar! Kışın bir şekilde elbiselerimizle kamufle ettiğimiz fazlalıklarımız, yaz aylarında maalesef ki deniz sezonunun da açılmasıyla birlikte gözler önüne serilir. Bundan dolayıdır ki insanlar en çok diyete yaz aylarında girerler. Bahar mevsimi geldi mi kilo sorunu olan herkeste bir an evvel kilo verebilme kaygısı başlar. Son yıllarda insanlar sadece diyet ve egzersizle zayıflamanın zor olduğu bilincine varmışlardır. Buda insanları doğaya yönlendirmiştir. Doğa da yetişen birçok bitki içinde barındırdığı özlerle, insan bedenini hızlı çalıştırmakta ve metabolizmayı hızlandırmaktadır. Tabi doğal olarak da kilo verme sürecinde insanlara yardımcı olmaktadır.

Bu bitkilerin hayatımıza sunduğu bu faydanın yanında, birde unutulmaması gereken bir gerçek daha vardır ki; hiçbir bitkisel destek tek başına kişinin zayıflamasını sağlamaz. Mutlaka bunların yanında spor ve diyette aynı şekilde hayatınızın içinde yer almak zorundadır. Svetol Green Coffee Bean Extract 400 mg kullananlar da aldıkları besin desteği hakkında ki düşüncelerini internet üzerinden birçok platformda insanlara duyururken, bu ayrıntının da altını çizmeyi ihmal etmemişlerdir. Bu besin desteği yeşil kahve özlerinden oluşmaktadır. Bu özleri kapsül haline gelmeden gün içerisinde sürekli olarak tüketmeniz oldukça zor iken kapsül haline geldikten sonra günlük dozu ayarlamanız son derece kolaylaşmıştır. Metabolizmayı hızlandırmak için yeterli olan doz günlük 2 kapsül yutularak karşılanabilmektedir. Bundan fazlası doz aşımına girer ve zararları olabilir.

Svetol içeriği; % 50 Yeşil kahve özleri, kavrulmuş coffea robusta özleri, % 50 Ponifenol, % 50 Klorojenik asit, %10-5 Kafeolkuinik asit, %2 standardize edilmiş kafein, 300 mg Chitosan ve son olarak da bitkisel jelatin karışımları bu besin desteğinin içeriğini oluşturur. Bileşenlerinden de fark edebileceğiniz gibi bu tamamen bir besin takviyesidir. Tıbbı bir ilaç değildir. Bu besin takviyesini yapmış olduğunuz diyet ve egzersize eklemeniz durumunda, metabolizmanız hızlanacaktır. Fakat bu besin desteği kesinlikle tek başına size bir katkı sağlamayacaktır. Bu besin desteğinin başarılı bir şekilde diyetinize destek olmasını istiyorsanız, egzersizinizi ve bol su tüketimini de diyetinizden eksik etmemelisiniz.

Resmi Satış Sitesi: yesilkahvecayi.net


Sen de Yorumla!

Sitemizde Arayın

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar